+ 372 600 0199

info@geenitestid.ee

OÜ myInnerGo

Mäealuse 4, 12618, Tallinn, Eesti

Jälgi meid
Geenitestide labor  >  Varia   >  5 põnevat kingiideed tervisest hoolivale lähedasele

5 põnevat kingiideed tervisest hoolivale lähedasele

 

Jõulud on peagi ukse ees ning on aeg hakata mõtlema kingituste peale. Praegu on ideaalne aeg seda teha, et vältida vahetult enne pühi suures jõulumöllus kingituste otsimist, sest viimase hetke ostupaanika tekitab tahes-tahtmata stressi. Stress on aga viimane asi, mida me endale rahu ja vaikuse ajal soovime. Kõige tähtsam on muidugi oma lähedastega koos olla, kuid kui on soov ka kingitusi teha, siis tekib ikka ja jälle see sama küsimus “mida kinkida?”. Toome teieni 5 vahvat ideed, mille üle tervisest hooliv kingisaaja kindlasti rõõmu tunneb.

 

Kinkekorv hea ja paremaga

Toidust ja headest maitseelamustest ei ütle kunagi keegi ära. Komplekteeri oma sõbrale või lähedasele jõuludeks kinkekorv kvaliteetse puhta toodanguga. Tervislikku ja põnevat kaupa leiad ökopoodidest ning mitmetelt Eesti väiketootjatelt. Kui oled ise sügisel agaralt erinevaid hoidiseid meisterdanud, siis sobivad ka need kenasti kingikotti. Valikuid on siin palju ja saab ka ilma suuremate kulutusteta mõnusa kingituse teha.

 

Spordipoe kinkekaart

Spordisõpra rõõmustab kindlasti spordipoe kinkekaart, et ta saaks valida mõne uue ja ilusa treeningrõiva või muid vajalikke sporditarbeid. Eriti just naiste puhul on uued trenniriided sageli suureks motivaatoriks, et sammud treeningsaali poole seada.

 

Massaaži kinkekaart

Hea idee on ka mõne massaažisalongi kinkekaart. Kes meist ei tahaks korraks aega maha võtta ja pisut lõõgastuda? Kuna massaažiliike on väga erinevaid, siis leiab igaüks just enda vajaduste jaoks sobiva. Spordisõbrale võib huvi pakkuda spordimassaaž, et rasketest treeningutest taastuda ja lihaspingeid vähendada. Lihtsalt lõõgastust otsivale inimesele võib meeltmööda olla näiteks šokolaadi- või meemassaaž. Valikuid on tohutult palju ja väga erinevates hinnaklassides.

 

Spaa või veekeskuse pääse

Spaad ja veekeskused pakuvad jällegi lõõgastavaid elamusi. Pileteid ja pakette on väga erinevaid ja erinevas hinnaklassis, seega leiab taaskord kõigile midagi sobivat. Külmal talvepäeval on eriti mõnus igapäevamured hetkeks unustada ja soojas vees sulistada.

 

Geenitest

Miks mitte üllatada oma lähedast põneva kingitusega geenitesti näol? Geenitest annab palju uusi ja põnevaid teadmisi, et oma elustiili muuta ja tervislikumalt elada. Spetsiaalselt kinkimiseks on mõeldud FiguraGen kingitus, mis on pakitud kaunisse kinkepakendisse. Kingituse saaja saab sõltuvalt paketist ise valida, millise(d) geenitesti(d) ta teha soovib.


FiguraGen kingituse saad tellida SIIT.

Kommentaare pole

Lisa kommentaar