+ 372 600 0199

info@geenitestid.ee

OÜ myInnerGo

Mäealuse 4, 12618, Tallinn, Eesti

Jälgi meid
 

Inimesed

Geenitestide labor  >  Kontakt  >  Inimesed

Kristel Metsla

Tegevjuht

Kristelil on geenitehnoloogia eriala magistrikraad Tallinna Tehnikaülikoolist. Hetkel on ta läbimas ka doktoriõpinguid keemia ja geenitehnoloogia erialal. Kristeli üheks suureks kireks on sport, millega ta on seotud olnud peaaegu kogu elu.

Oksana Joamets

Molekulaargeneetik

Oksana omandas magistrikraadi geenitehnoloogia erialal Tartu Ülikoolis. Tal on pikaaegne laboris töötamise ja geneetiliste analüüside läbiviimise kogemus.

Monika Mariell Reinart

Assistent

Monikal on geenitehnoloogia eriala bakalaureusekraad.

Aire Teras

Molekulaargeneetik, juhatuse liige

Aire omandas magistrikraadi geneetika erialal Tartu Ülikoolis. Muuhulgas on ta olnud tootejuht ülemaailmses ravimifirmas ning projektijuht vähiravimi väljatöötamisele spetsialiseerunud ravimiarendusfirmas. Ta on pikki aastaid tegelenud tervise ja elustiiliga seotud geenitestide arenduse ja väljatöötamisega.

Andres Valkna

Teadusvaldkonna juht

Andres on tunnustatud teadlane ning teadusvaldkonnas tegutsenud väga pikki aastaid. Ta omandas doktorikraadi Tartu Ülikoolis biokeemia erialal 1999. aastal ning on töötanud erinevatel ametikohtadel Tartu ülikooli arstiteaduskonnas, Stockholmi ülikoolis, Keemilise ja Bioloogilise Füüsika Instituudis, USA-s The Scripps Reasearch Instituudis, Vähiuuringute Tehnoloogia Arenduskeskuses ja Tallinna Tehnikaülikoolis.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.