+ 372 600 0199

info@geenitestid.ee

OÜ myInnerGo

Mäealuse 4, 12618, Tallinn, Eesti

Jälgi meid
 

Testid

Geenitestide labor  >  FiguraGen Weight geenitest

FiguraGen Weight geenitest

Hinnatud 5.00/5 1 kliendi hinnangu põhjal
(1 ülevaade)

125.00

Teadusuuringud näitavad, et geneetika mõjutab ülekaalulisust 40-70% ulatuses. Geneetikute ja toitumisspetsialistide koostöös on välja töötatud FiguraGen Weight geenitest, mis aitab tervislikult toituda ja efektiivsemalt kaalu alandada. DNA testis analüüsitakse geneetilisi variatsioone, mis on seotud ülekaalulisuse riski, ainevahetuse eripärade ja füüsilise treeningu mõjuga kehakaalule.

Kategooria:

Teaduslikud uuringud näitavad, et geneetika mõjutab ülekaalulisust 40-70% ulatuses. Geneetikute ja toitumisspetsialistide koostöös on välja töötatud FiguraGen Weight geenitest, mis aitab tervislikult toituda ja efektiivsemalt kaalu alandada. DNA testis analüüsitakse geneetilisi variatsioone, mis on seotud ülekaalulisuse riski, ainevahetuse eripärade ja füüsilise treeningu mõjuga kehakaalule.

FiguraGen Weight aitab:

  • teada saada kaalutõusu riskid
  • leida geneetiliselt sobiva dieedi
  • leida sinu keha jaoks sobiva makrotoitainete (rasvade, valkude ja süsivesikute) osakaalu menüüs
  • hinnata treeningu mõju kehakaalule
  • teada saada isu ja toidueelistuse eripära

Geenitest aitab välja selgitada sobiva toitumisviisi ja optimaalse makrotoitainete osakaalu menüüs.

 

Kehakaalu geenitesti vastus näitab, milliste toitainete liigne tarbimine on suurimaks kaalutõusu riskiks. Testi vastus sisaldab toitumissoovitusi ja geenitesti tulemustel põhinevat personaalset 3-päeva näidismenüüd.

Geneetiliselt sobiva toitumisviisi määramisest on kasu nii neile, kes on hädas kaaluga, kui ka neile, kellel kaaluprobleeme ei esine, kuid on huvi oma tervise ja geneetiliste iseärasuste vastu. Oma eripärade ja riskide tundmine aitab teha targemaid ja tervislikumaid valikuid.

Teadusuuringud näitavad, et DNA dieet on hea kaaluabi!

FiguraGen Weight näidisvastus

1 arvustus tootele FiguraGen Weight geenitest

  1. Hinnanguga 5 / 5

    Tiina L

    Tänu geenitesti tegemisele sain teada, et mulle sobib Vahemere dieet ehk peaksin rohkem tarbima küllastumata rasvu. Varem olin ma kõiksugu rasvu pigem vältinud. Peale testi tegemist muutsin oma menüüd ja tunnen ennast nüüd paremini ning ka kaalunumber on väiksemaks läinud. Ei tunne enam pidevat vajadust kogu aeg midagi külmkapist haarata, kuna täiskõhu tunne püsib kauem. Soovitan kõigile!

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga